Obserwatorzy

środa, 4 września 2019

Autorska biżuteria dla mnie

                 Będę się powtarzać , ale uwielbiam ręcznie robioną biżuterię i mam jej całe pudełko.
                 Dlatego jak zobaczyłam autorską biżuterię  od Janeczki  w zabawie " Podaj dalej "...
                   oniemiałam z wrażenia , z niecierpliwością rozpakowywałam biżutki i z miłą 
                     chęcią je przymierzyłam , przeglądając się w lusterku jak próżna kobieta !! 
                           Ale kto oparł by się tak cudownej biżuterii ?? No pytam się kto  ???
                      Frywolitkowy komplecik jest jak dla mnie , no i kolor mi pasuje  bardzo.
                  Jance dziękuję serdecznie za prezent , a teraz zapraszam kolejne dwie osoby 
                          do naszej blogowej zabawy . Zasady pewnie znane są  :)) 









                                                               Zachwycająca biżuteria , prawda ? 


                                                                Kolejne pocztówki do kolekcji :)
                                     
                                                                              OD AGATY 



                                                                              OD MONIKI
 

 

22 komentarze:

  1. Super prezent, świetnie prezentuje się na serwetce, taką samą podarowałam Janeczce w mojej zabawie"Podaj dalej "

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To jest Twoja serwetka Marylko,posłużyła mi do zdjęć:)

      Usuń
    2. Wiem że Elizie też taką wysłałam i Janeczce i jeszcze dwóm innym osobom,to tylko taka zbieżność, nie miałam nic złego na myśli ❤️

      Usuń
  2. Bardzo piękna biżuteria, Janeczka mega utalentowana kobieta. :) Sama bardzo bym się ucieszyła. Serwetka też piękna, ileż tu utalentowanych kobiet, ileż inspiracji. :) Pozdrawiam cieplutko. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Janeczka tworzy piękną biżuterię. Cudny prezent , pozdrawiam serdecznie 😊

    OdpowiedzUsuń
  4. Cudna jest.Ja również posiadam bizuterię od Janeczki, z koralików i chętnie ja nosze.

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękna biżuteria, serwetka także.
    Nie znam zasad Waszej zabawy - wymiany...
    Pozdrawiam Cię serdeczne.

    OdpowiedzUsuń
  6. Beatko biżuteria frywolitkowa zawsze jest zachwycająca, pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Janeczka znana jest z cudnych rzeczy, które robi!!!

    OdpowiedzUsuń
  8. Śliczne frywolitki dostałas :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Wspaniałości Beatko! Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Prześliczna biżuteria, w cudnych kolorach!
    pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń
  11. Piękna biżuteria i cudowne kartki

    OdpowiedzUsuń
  12. Beatko, biżuteria jest po prostu wspaniała.
    Uściski.

    OdpowiedzUsuń
  13. Ale cudowny prezencik otrzymałaś :) kocham frywolitkę, jest w niej coś z magii lodu :) delikatne, kruche i piękne! Beatko kochana zapraszam Ciebie i Twoją córeczkę do mojego szkolnego wyzwania :) -> http://ladyveroniquesavage.blogspot.com/2019/09/na-uniwersytecka-nute.html

    OdpowiedzUsuń
  14. Frywolitkowa biżuteria ma wyjątkowy styl, piękna jest:-)

    OdpowiedzUsuń
  15. To prawda, ta biżuteria jest bardzo gustowna. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  16. Urocza frywolitkowa biżuteria!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony mi czas :)