Obserwatorzy

środa, 13 maja 2015

Stracone marzenia!?

       Podobno marzenia trzeba w życiu mieć,ale ja już nie jestem tego taka pewna.....Po co mieć marzenie skoro od kilku lat nie można go spełnić!?No pytam się,po co??? Aby kolejny raz przeżywać sromotne rozczarowanie,bo ciągle w sercu tli się jakaś głupia nadzieja ....może to już teraz?                  
       Żeby móc spełniać swoje marzenia to trzeba mieć:po pierwsze pieniądze,po drugie czas, a po trzecie zdrowie , ja mam tylko czas(i to ostatnio w nadmiarze)a pierwszego i trzeciego nie mam!!!! I tu  jest"diabeł pochowany"..... w szczegółach!!!                                                     
Zastanawiające jest to,że  egoistki dostają to co chcą, często dążąc do celu po trupach,a te z nas,które są dobre i współczujące jakieś ochłapy"z pańskiego stołu"??                                                      
          Dlaczego tak jest??Nie pytajcie się mnie ,bo ja nie wiem!!!Przełknęłam znów gorzką pigułkę pokory....Może jednak w życiu nie warto być dobrym???Nie warto mieć marzeń???Bo te marzenia są z góry stracone??Zadałam sobie dużo dzisiaj pytań i jak na razie to na żadne z nich nie znam odpowiedzi:). Mam podkopaną wiarę w ludzi i .......w marzenia.
       Matko moja jaki ja mam dzisiaj wisielczy humor!!!!Widzę tylko i wyłącznie ciemne kolory!!!!Ale tak trudno pogodzić się z porażką.Chociaż Wam poprawię humor może ...fiołkami??
15 komentarzy:

 1. Moim skromnym zdaniem marzenia się spełnią, tylko niestety trzeba czasem dłużej poczekać, tym bardziej gdy pieniędzy brak, ale wiary nie trzeba tracić, wręcz przeciwnie myśleć jeszcze mocniej i częściej o swoich marzeniach! a fiołki cudne, niech i Tobie poprawią humor:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety każdy czasami ma"doła",ale z natury jestem optymistką!!!!.Dziękuję za miłe słowa:):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie poprawiasz złe humorki. Jajko z fiołkami cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. witam serdecznie dziękuję za miły komentarz twoje prace bardzo mi się podobają pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenia są niekaralne i trzeba maezyć,gdyby nam się wszystkie spełnily to co by było,
  a tak zawsze będziemy za nimi gonić:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocze fiołki! Czasem drobiazgi przynoszą wiele radości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Spoglądam na twoje fiołki i węchem wyobrażni czuję ich cudny zapach ,uśmiecham się ,więc możesz być z siebie dumna, jajeczko śliczne ,efektowne .Pozdrawiam cieplutko)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny drobiazg :) Beatko dziękuję za wizytę i pochwały.
  Pozdrawiam serdecznie. A marzyć warto!

  OdpowiedzUsuń
 9. oj tam , oj tam...
  marzenie trzeba mieć tylko wykazywać umiarkowany optymizm ;-)
  nie wszystkie się mogą spełnić ale niektóre się spełniają - i wtedy jest .... szczęście :-D

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę że sekretem szczęścia ze spełnionego marzenia jest wyznacznie ich na poziomie możliwym do zrealizowania pozatym mały sukces to też powód do radości ,a może jeszcze musisz poczekać....? A po fikołkowym jajeczku widzę że dalej wierzysz radosne i pełne nadziei w przyszłości to Twoje dzieło

  OdpowiedzUsuń
 11. Beata, może nam się zbliżają te dni ;), pomijając żarty, dla przykładu wczoraj przepłakałam pół wieczoru sluchając tylko jednej piosenki ( link poniżej). Piękny utwór, stworzony na podstawie poematu Frosta o tytule Nothing gold can stay, a mówi dokładnie o tym nad czym rozpaczasz. Miłego słuchania. pa pa!!
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,first_aid_kit,stay_gold.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby nie za często te dni nas dopadały .....no nie ?:)

   Usuń
 12. eh. coś jest w tym co piszesz. Potrzeba pieniędzy , czasu i szczęścia. Są rzeczy na które nie mamy wpływu ale wierzę że ci którzy są egoistami dostaną po nosie a dobrze ludzie dostaną to na co zasłużyli. Oby tak było bo jak nie to będę całe życie tkwić w przekonaniu ze kiedyś się poprawi.
  a jajo piękne. Podobają mi się takie wypukłości.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony mi czas :)