Tym razem są to tulipany białe w czarne kropeczki dla Marzenki
która we wrześniu obchodzi Urodzinki i taki kolorek sobie zażyczyła !
Tak mi się spodobały te tulipany , że już nakupiłam kolejne materiały
oczywiście w kropeczki i będę tworzyć kolejne nieziemskie bukiety .
Oto pocztówki od Was - dziękuję
OD BASI
Gorąco zapraszam osoby do zabawy "Podaj dalej " - TUTAJ